W salonikach Kolportera – graj i płać kartą


W salonikach Kolportera – graj i płać kartą
2019-09-10
Klienci saloników Kolportera, kupujący zakłady Totalizatora Sportowego będą mogli zapłacić za nie kartą. – To znaczne ułatwienie dla tysięcy graczy, którzy co miesiąc odwiedzają nasze punkty – komentują przedstawiciele spółki.

W sieci saloników Kolportera działa obecnie 587 kolektur. Co miesiąc sprzedają kilka milionów różnego rodzaju produktów Totalizatora Sportowego – m.in. zakłady „Lotto”, „Multi Multi”, „Mini Lotto”, „Eurojackpot”, losy oraz zdrapki. Dotychczas za wszystkie klienci musieli płacić gotówką. Od października to się zmieni – za wszystkie produkty Totalizatora Sportowego będzie można również zapłacić kartą.

Przeczytaj również:

 

– Umożliwienie płatności kartą będzie z pewnością znaczącym ułatwieniem dla wszystkich miłośników gier losowych, którzy odwiedzają nasze saloniki. To pokaźna grupa klientów, naturalnym jest więc, że zależało nam, aby możliwie szybko wdrożyć system, który ułatwi im zakupy. Jesteśmy obecnie na ostatnim etapie prac wdrożeniowych, które powinny się zakończyć w ciągu najbliższych tygodni – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

 

W kolekturach działających w salonikach Kolportera wielokrotnie padały najwyższe wygrane Lotto oraz innych gier liczbowych. Rekordową jak do tej pory sumę – ponad 20 mln zł – wygrał w 2016 r. klient saloniku w Węgrowie. W tym samym roku niewiele mniejszą wygraną – ponad 19 mln zł – cieszył się natomiast gracz, który kupił zakład „Lotto” w saloniku w Zamościu.Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl