Varr - zestaw dla gracza 4w1


Varr - zestaw dla gracza 4w1
2021-09-22
Klawiatura, myszka, słuchawki i podkładka

 

Przeczytaj również:

Dla graczy najważniejsza jest precyzja i wygoda.

 

Myszkę i klawiaturę pokryto specjalną powłoką zapobiegająca poceniu się dłoni. Siedem fizycznych przycisków na myszce, pozwala na spersonalizowanie obsługi, a cztery tryby czułości – 1000-1600-3200-6400 DPI (ang. Dots Per Inch – punkty na cal) dają szanse na dobranie precyzji ruchów kursora do danej gry. Niskie DPI gwarantuje wysoką precyzję cenioną przez wielbicieli strzelanek, ale trzeba poruszać niemal całą ręką, żeby dalej przesunąć kursor. Wysoka wartość DPI okazuje się wygodniejsza przy szybkich i mniej precyzyjnych ruchach zwłaszcza, że są to ruchy wyłącznie nadgarstka. Mysz – jak przystało na urządzenie dla gracza - ma podświetlenie RGB, podobnie jak klawiatura.

Przewodowa (USB) Klawiatura Varr oferuje amerykański układ przycisków co łatwo poznać po podłużnym, lewym klawiszu Shift. Ma to znaczenie ze względu na funkcje przypisywane mu w grach, a więc akcje związane z przyspieszeniem czy z biegiem. Większy jest wygodniejszy. Kolejny atut to 19 klawiszy anti-ghosting. To dzięki temu klawiatura jest w stanie wykryć równoczesne wciskanie przycisków – co dla graczy ma kluczowe znaczenie.

Zestaw słuchawkowy z mikrofonem to nieodłączny atrybut gracza.  Utrzymany w stylistyce pozostałych elementów z podświetleniem RGB - zwraca uwagę swoim efektownym wyglądem. Wygląd to jednak nie wszystko. Zestaw dostarcza dobrej jakości dźwięk i zapewnia nieskrępowana komunikację  z pozostałymi uczestnikami rozgrywki (czułość: 108 ± 3 dB). Regulowany mikrofon jest bardzo wygodny w eksploatacji.

W komplecie jest również podkładka (250x210x2mm), dzięki której komfort staje się po prostu namacalny.

Zestaw dla graczy Varr 4w1 jest dostępny w cenie detalicznej 229,90 zł

Bliższe informacje: http://platinet.eu/

Sklep https://sklep.platinet.pl/ Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl