Stwórz ranking gier z Portalem MMO!


Stwórz ranking gier z Portalem MMO!
2020-05-01
Czy kiedykolwiek chcieliście mieć dostęp do rzetelnego rankingu gier? Rankingu, który zawiera nie tylko największe hity, ale i niszowe gry online czy produkcje darmowe? Dokładnie to oferuje Portal MMO dzięki swoim rankingom i encyklopedii gier. Co więcej, każdy może mieć wpływ na ich tworzenie!
Przeczytaj również:
Poza dostarczaniem najnowszych informacji i recenzji, Portal MMO prowadzi także rozbudowany system rankingów dostępnych gier. Wszystko po to, aby były one uszeregowane pod kątem atrakcyjności i oferowanych rozwiązań. Każda gra posiada swoją wizytówkę z opisem, materiałami wideo i galerią, lecz także jest oceniana w trzech kategoriach. Mowa tutaj o grafice, fabule i grywalności.

Gra posiada widoczne oceny wydane przez redakcję i innych graczy. Jest też rubryka na Twoją ocenę – możesz mieć wpływ na pozycję gry w rankingu! Warto zatem odszukać znane nam tytuły, a następnie oddać na nie swoje głosy. Co więcej, gdy gra budzi wiele emocji, można także dyskutować na jej temat w komentarzach. Niektóre growe przeżycia muszą zostać wyrażone słowami.

Czy to koniec growej rywalizacji? Niekoniecznie! Poza rankingami w różnych kategoriach, jak choćby gry MMORPG, strzelanki czy inne, każdy tytuł bierze udział w pojedynkach z podobnymi do siebie tytułami. To właśnie głosy użytkowników decydują o tym, która gra wygra. Dzięki temu każdy może odnaleźć swój wymarzony tytuł MMO, czy nawet darmową grę online na wiele świetnych godzin zabawy.

Dzięki gigantycznemu wpływowi graczy na pozycje i oceny w rankingu, całość tworzy nie tylko zestawienie, ale swoistą encyklopedię gier wideo. Na dodatek niezwykle rzetelną, gdyż to sami gracze mają wpływ na jej tworzenie. Plusem rozbudowanej bazy gier jest jej różnorodność. Gracze mogą w niej odszukać nie tylko produkcje wiodących twórców czy hity MMO, ale także darmowe gry, produkcje przeglądarkowe i niezależne.Nadesłał:

SuperNova Interactive
http://www.supernovainteractive.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl