Postaw na prawdziwy hit w jedzeniu fit! Weź udział w konkursie marki SEKO


2018-09-27
Jesteś fanem niebanalnych przekąsek? A może szukasz właśnie motywacji do zmiany nawyków żywieniowych? Świetnie się składa! Baw się razem z SEKO, pałaszuj smakowite ryby i wygrywaj wspaniałe nagrody!

Wystarczy, że kupisz dowolny wyrób marki z serii „Zdrowo i Wygodnie”, zarejestrujesz paragon na stronie i odpowiesz na pytanie konkursowe: Dlaczego warto jeść pysznie i lekko z produktami SEKO? Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają atrakcyjne upominki. W każdym tygodniu w puli nagród znajduje się stylowy rower Romet Sonata 28 oraz pięć nowoczesnych smartwatchy Huawei Band A2.

Zabawa trwa od 3 września do 28 października tego roku. Nie zwlekaj! Już teraz wybierz się do sklepu i spróbuj swoich sił w walce o kapitalne nagrody.

***

W ofercie SEKO jest ponad 200 pozycji asortymentowych w 17 kategoriach. Są to marynaty, mrożonki, pasty, sałatki i konserwy przygotowane głównie na bazie śledzia i makreli sprowadzanych z certyfikowanych łowisk Islandii, Norwegii, Danii, Niemiec i Kanady. Produkty SEKO są dostępne w sieciach handlowych i hurtowniach na terenie całego kraju, a także na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Irlandii, Anglii, Rumunii, we Włoszech i we Francji oraz na Litwie.Nadesłał:

PR_info

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl