Eliminacje Mistrzostw Polski Kingdomino w Bonarce


Eliminacje Mistrzostw Polski Kingdomino w Bonarce
2019-09-05
7 września o godz. 11:00 w Empiku w Bonarce odbędą się eliminacje Mistrzostw Polski Kingdomino. Zwycięzca turnieju weźmie udział w Wielkim Finale na PGE Narodowym.
Kingdomino to światowy bestseller przetłumaczony na 20 języków i sprzedany w ponad 700 tys. egzemplarzy. Jest to kolorowa gra dla całej rodziny, która bazuje na znanej wszystkim mechanice domino. Polega na stworzeniu własnego królestwa, powiększaniu go o pola z koronami i układaniu ich tak, by przyniosły jak najwięcej punktów.

Na uczestników eliminacji do Mistrzostw Polski Kingdomino czekają atrakcyjne nagrody. Finaliści turnieju w Empiku w Bonarce otrzymają gry planszowe, a jego zwycięzca weźmie udział w Wielkim Finale Mistrzostw Polski, który odbędzie się 30 listopada w ramach wydarzenia „Planszówki na PGE Narodowym" w Warszawie. Mistrz Polski otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. złotych oraz pojedzie do Paryża reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata.

Przeczytaj również:

Zapisy na turniej będą prowadzone w salonie Empik w Bonarce 7 września od godz. 10:45 aż do rozpoczęcia zawodów.Nadesłał:

Lyrmed

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl