Detalion Games wyda Nemezis: Mysterious Journey III w wersji na konsole


Detalion Games wyda Nemezis: Mysterious Journey III w wersji na konsole
2021-04-28
Producent gier z Grupy PlayWay - Detalion Games zwarł umowę na wykonanie portów gry Nemezis: Mysterious Journey III na konsole Nintendo, Sony oraz Microsoft ze studiem DEV4PLAY. Premiera gry na platformie PC (Steam) już 17 czerwca.

 

Przeczytaj również:

- Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Nemezis: Mysterious Journey III będzie dostępny również w wersji na konsole. Prace związane z portowaniem już ruszyły, przewidujemy ich zakończenie w ciągu roku od premiery gry na platformie PC (Steam), która odbędzie się już 17 czerwca – komentuje Aleksandra Cwalina, prezes Detalion Games.

Nemezis: Mysterious Journey III to gra przygodowo-logiczna mająca miejsce w unikalnym, futurystycznym świecie. Gracze wcielą się w dwójkę turystów zwiedzających piękną, egzotyczną i tajemniczą planetę Regilus. Idylliczna przygoda nie będzie jednak trwała długo, na jaw wyjdą mroczne elementy planety, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Nad projektem czuwa Roland Pantoła, weteran branży gier oraz współzałożyciel studia Detalion odpowiadającego za takie gry, jak Schizm czy Reah, jedne z pierwszych sukcesów polskiego gamedevu o globalnym zasięgu.

W ostatnim czasie spółka przyspieszyła również prace nad grą strategiczną Chernobyl: 1986 i rozpoczęła produkcję symulatora Medieval Machines Builder.

Chernobyl: 1986 to gra strategiczna bazująca na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w ukraińskiej elektrowni. Zadaniem gracza będzie zapanowanie nad skutkami eksplozji reaktora jądrowego i niedopuszczenie do kolejnego wybuchu.

Medieval Machines Builder to symulator budowania maszyn oblężniczych. Dzięki tej grze każdy będzie mógł przenieść się do średniowiecza i za pomocą zebranych wcześniej, dostępnych w tamtych czasach surowców, tworzyć niszczycielskie urządzenia.Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl