Asmodev prezentuje demo gry Priest Simulator na platformie Steam


Asmodev prezentuje demo gry Priest Simulator na platformie Steam
2021-10-05
Asmodev, studio specjalizujące się w produkcji gier klasy indie premium o wyróżniającej się, mrocznej i romantycznej tematyce, udostępniło w ramach jesiennej edycji festiwalu Steam Next wersję demonstracyjną gry Priest Simulator.

Asmodev, studio specjalizujące się w produkcji gier klasy indie premium o wyróżniającej się, mrocznej i romantycznej tematyce, udostępniło w ramach jesiennej edycji festiwalu Steam Next wersję demonstracyjną gry Priest Simulator. Zaprezentowanie fragmentu pełnej wersji tytułu pozwoli żywieckiemu deweloperowi zebrać cenny feedback oraz powiększyć liczbę osób zapisanych na wishliście gry.

Przeczytaj również:

 

W ramach trwającej od 1 do 7 października jesiennej edycji festiwalu Steam Next Asmodev zaprezentował wersję demonstracyjną gry Priest Simulator. Dzięki wydarzeniu Valve gracze mają możliwość wypróbowania dema oraz kontaktu z twórcą. Producent upiornych tytułów liczy na zebranie cennego feedbacku, który udoskonali finalną wersję tytułu.

 

- Wyciągamy wnioski, oglądając zapisy rozgrywek i czytając komentarze. Na razie nie pojawiło się nic groźnego, co zmusiłoby nas do drastycznej zmiany planów. Ludzie zgłaszają drobne błędy i sugerują niewielkie zmiany. Obawiałem się, że oberwie się nam za kilka rzeczy, które postanowiliśmy zrobić “po swojemu”, jak na przykład prostacki scenariusz i wulgarny dubbing, ale widocznie trafił swój na swego   – mówi Michał Jodłowiec, prezes Asmodevu.

 

Priest Simulator to flagowy tytuł żywieckiego studia. Pełna wersja gry będzie zawierać 100 misji, w których gracz wcieli się w rolę księdza-wampira. Do jego zadań będzie należało m.in. zwalczanie sekt oraz zawieranie sojuszy, które pomogą zapanować nad wiejską parafią i znajdującymi się w niej wiernymi. W świecie gry udzielamy sakramentów, odprawiamy egzorcyzmy oraz zdobywamy łupy, które pomagają w remoncie kościoła. Odpicowana parafia przyciąga wiernych, a ci pomagają nam w walce z szatanistami dowodzonymi przez potężnych hersztów.

 

 

 

***

O spółce

Asmodev SA tworzy gry własne oraz na zlecenie. Spółka specjalizuje się w produkcjach o mrocznej i często szokującej tematyce. Firma została założona na początku 2018 r. w Warszawie. Asmodev ubiega się o dopuszczenie do notowań na NewConnect. Druga autorska produkcja studia - Ultimate Summer, trafiła na początku 2021 r. do sprzedaży. Spółka pracuje obecnie nad Priest Simulator oraz trzema grami na zlecenie Gaming Factory: Mercyful Flames, Booze Master oraz Human Farm. Do portfolio produkcyjnego dewelopera dołączyły także niedawno dwie nowe pozycje przygotowywane na zlecenie: Pope Simulator i I am Your Principal.Nadesłał:

Franciszek Szukała

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl