Przeglądarka Opera GX rusza z koncepcją ekskluzywnej wioski dla graczy w … Andorze!


Przeglądarka Opera GX rusza z koncepcją ekskluzywnej wioski dla graczy w … Andorze!
2022-04-19
Opera GX robi kolejny krok w rozwoju startując z pierwszym nieruchomościowym projektem.
Przeczytaj również:
Ideą pilotażowego Opera GX Village jest stworzenie wymarzonej przestrzeni mieszkaniowej dla profesjonalnych graczy i twórców, zbudowanej z myślą o ich specyficznym stylu życia. To realizacja futurystycznej utopii, w której każdy dom jest wyposażony w najwyższej klasy sprzęt gamingowy, diody LED, a przy tym jest w pełni konfigurowalny – podobnie jak sama przeglądarka Opera GX.

– Dla każdego znanego gracza lub streamera flexem jest przekształcenie całego swojego domu w najbardziej niesamowitą konfigurację rodem z gier. Na dodatek z opcjami dostosowywania w pełnym zakresie, od dźwięku dzwonka do drzwi, aż po wystrój pokojów. Taką wizję chcemy zrealizować właśnie w Opera GX Village, gdzie każdy może być kimkolwiek chce. – mówi Krystian Kolondra, EVP PC & Gaming, Opera.

Każdy dom w Opera GX Village zapewni swoim mieszkańcom najlepsze gamingowe wrażenia. Od niesamowitych, najwyższej klasy zestawów gamingowych w każdym pokoju, poprzez LEDowe kompozycje niczym z finałów e-sportowych rozgrywek, najwyższe prędkości Internetu jakie tylko można sobie wyobrazić, aż po kompleksowe usługi dostarczania jedzenia do każdego z pokojów – o każdej porze, bez konieczności pauzowania rozgrywek.

 Setki znanych graczy i streamerów już wyraziło zainteresowanie dołączeniem do tej wyjątkowej prototypowej inicjatywy. Wszystko zostanie ulokowane w górach malowniczej i spokojnej Andory.

 Jako marka, która kocha gaming, Opera GX ma wizję przekładania swojej filozofii i funkcjonalności przeglądarki na namacalne doświadczenie w świecie rzeczywistym. Opera GX Village to nasz hołd dla graczy i nurtów, które dominują dziś w wirtualnym świecie. Chcemy dać wyraz naszej ekspresji realizując ten projekt, nieco z przymrużeniem oka. Dwójka z naszych fanów wygra pobyt w prototypowym domu w Andorze. – dodaje Krystian Kolondra, EVP Gaming w Operze.

Dzięki GX Village, w pełni konfigurowalna przeglądarka Opera GX z ponad 14 milionami aktywnych graczy miesięcznie, bada możliwości przeniesienia personalizacji na wyższy poziom. Pierwszy prototypowy dom jest otwarty dla zainteresowanych graczy, którzy mogą przyjść i przetestować ten styl życia. Jak wygrać pobyt? Po prostu udostępniając film, grafikę lub tekst na Twitterze, informując, dlaczego powinni być pierwszymi lokatorami pirenejskiej rezydencji. Wystarczy oznaczyć profil @operagxofficial i dodać hasztag #operagxvillage. Wygra najbardziej kreatywny wpis.

Chociaż GX Village jest tylko pilotażową koncepcją, jeden szczęśliwy zwycięzca wraz z osobą towarzysząca może wygrać w pełni opłacony pobyt wraz ze wszystkimi zachciankami. Przez jeden majowy weekend (od 6 do 8 maja) będzie mógł żyć jak prawdziwy gamingowy celebryta i korzystać ze wszystkich atrakcji rezydencji. Więcej szczegółów: https://operagx.gg/GXvillage 


Nadesłał:

Parol PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl