Movie Games Mobile rozszerza współpracę z Mobilway w zakresie współpracy przy monetyzacji RoboWars


Movie Games Mobile rozszerza współpracę z Mobilway w zakresie współpracy przy monetyzacji RoboWars
2022-04-21
Spółka Movie Games Mobile S.A., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Movie Games, podpisała umowę ze spółką MobilWay w zakresie rozszerzenia pól sprzedaży gry mobilnej RoboWars.

Spółka Movie Games Mobile S.A., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Movie Games, podpisała umowę  ze spółką MobilWay w zakresie rozszerzenia pól sprzedaży gry mobilnej RoboWars.

Przeczytaj również:

Movie Games Mobile została powołana do życia przez Movie Games w celu zagospodarowania mobilnego sektora gier z uwzględnieniem nowych produkcji i konwersji istniejącej oferty MG oraz zewnętrznych partnerów.

Mobilway jest polską spółką developerską wchodzącą w skład Grupy PlayWay, która specjalizuje się w produkcji gier mobilnych, w tym gry akcji RoboWars.

Podpisana umowa dotyczy rozwoju pól sprzedaży RoboWars. Gra, zdaniem Movie Games Mobile, posiada potencjał monetyzacyjny porównywalny z podobnymi topowymi produkcjami dostępnymi zbliżonej klasy budżetowej na rynku.

- Nasza współpraca oznacza o wiele więcej niż dodanie produktu do sklepu. Movie Games Mobile będzie wspierać Mobilway w zakresie doradztwa produktowego, analityki, User Acquisition. Nasze wynagrodzenie będzie związane z zyskami z produkcji RoboWars . Zamierzamy wykorzystać synergię marketingową grupy Movie Games, aby zapewnić RoboWars długą i owocną obecność w sklepach z aplikacjami - mówi Mikołaj Janiszewski, CEO Movie Games Mobile S.A.

- Dysponując produktem i IP z bardzo wysokim potencjałem, wybraliśmy współpracę ze spółką, która zapewni nam dostęp do eksperckiej wiedzy w zakresie marketingu i monetyzacji tytułów mobilnych. Obie strony są zadowolone z dotychczasowej współpracy przy innych realizowanych projektach. W naszej ocenie Movie Games Mobile jest właściwym partnerem do tego przedsięwzięcia - mówi Łukasz Zabłocki CEO Mobilway.

Movie Games Mobile współpracuje już z Mobilway przy mobilnych wersjach Mr. Prepper i Builders of Egypt. Spółka jest koproducentem i wydawcą tytułów na platformy Android oraz iOS.

 

O Movie Games Mobile:

Spółka wchodząca w skład notowanej na rynku NewConnect Grupy Movie Games. Powołał ją do życia założyciel Movie Games Mateusz Wcześniak jako odpowiedź na potrzebę uzupełnienia portfolio Grupy o kompetencje w zakresie tworzenia gier mobilnych oraz realizacji wersji na platformy mobilne najciekawszych produkcji na PC i konsole wydawanych przez pozostałe podmioty z rodziny MG.

 

O Mobilway:

MobilWay to zespół pasjonatów i doświadczonych twórców gier, którzy specjalizują się we wprowadzaniu na rynek mobilny nowych produkcji i konwersji najpopularniejszych tytułów z oferty Grupy PlayWay.Nadesłał:

Franciszek Szukała

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl