Jeszcze więcej zabawy z ulubionym bohaterem – premiera gry „Gumball i niesamowita impreza”


Jeszcze więcej zabawy z ulubionym bohaterem – premiera gry „Gumball i niesamowita impreza”
2020-12-14
Fani Gumballa mogą spędzić z nim więcej czasu dzięki nowej, specjalnej grze mobilnej! To moc zabawy dla całej rodziny czy paczki przyjaciół, a każda kolejna plansza na ekranie przynosi nowe wyzwania i niespodzianki do odkrycia. Nowa gra „Gumball i niesamowita impreza” jest już dostępna!

Gra powstała z myślą o wspólnym spędzaniu czasu w towarzystwie ulubionych postaci z serialu animowanego „Niesamowity świat Gumballa”. Ten ciekawski niebieski kot uwielbia odkrywać świat i wymyślać nowe zabawy wraz z przyjaciółmi. Teraz dzięki wyjątkowej rozrywce, widzowie mogą uprzyjemnić sobie czas, dołączając do drużyny Gumballa! Aplikacja to mobilna gra planszowa dla czterech graczy. Wszystkie plansze mają własne zasady i różnorodne tła znane z kreskówki, dlatego każdy znajdzie dla siebie te najbardziej odpowiednie! „Gumball i niesamowita impreza” jest też możliwa do odtworzenia w pojedynkę, przy wyborze trybu jednego gracza przeciwko trzem wirtualnym przeciwnikom.

Do podjęcia wyzwania z Gumballem wystarczy smartfon lub tablet i dostęp do sklepu, z którego można pobrać aplikację, aby cieszyć się świetną zabawą! Pierwsza plansza (Nawiedzony Dom) jest całkowicie darmowa, a pozostałe trzy (Elmore, Otchłań i Tęczowa Fabryka) są dostępne za niewielką opłatą. Każdy z uczestników ma jeden róg planszy i musi wypełniać wyzwania, jakie pojawiają się w trakcie gry. Dodatkowo udostępniono dwadzieścia minigier, od tych zręcznościowych, po te bardziej skomplikowane układanki. Wystarczy wybrać jednego z ośmiu mieszkańców Elmore, rzucić kostką i rozpocząć radosną rywalizację!

Aplikacja „Gumball i niesamowita impreza” jest już dostępna w App Store i sklepie Google Play.Nadesłał:

dotPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl