Gaming World, czyli wielkie granie w Centrum Janki


Gaming World, czyli wielkie granie w Centrum Janki
2024-01-13
uż od 15 do 28 stycznia w Centrum Janki najmłodsi będą mogli przenieść się do świata ulubionych gier.

Zawitają tam również influencerzy: Kitty Bella, Kebcio i Manoyek oraz rozegrają się emocjonujące turnieje Fortnite, FC 24 i Forza. Znajdzie się też coś dla fanów planszówek, klocków Gravitrax, VR i puzzli 3D. Pojawi się również szansa na zdobycie gamerskich akcesoriów za zakupy.

Przeczytaj również:

 

Centrum Janki szykuje wydarzenie idealne dla wszystkich fanów gier. Od 15 do 28 stycznia najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił grając w najbardziej znane tytuły, a przy tym świetnie się bawić. Codziennie od 11.00 do 19.00 otwarta będzie strefa gier na rotundzie, pełna rozrywki dla młodszych i starszych dzieci.

 

Młodzi gracze w Centrum Janki zagrają m.in. w Fortnite’a, tworząc skomplikowane fortyfikacje i broniąc świat przed zagładą. Wielbicielom piłkarskich emocji z pewnością przypadnie do gustu FC 24, czyli gra pozwalająca na rozgrywanie meczy pomiędzy światowej sławy drużynami. Nie zabraknie również czegoś dla fanów wyścigów i szybkiej jazdy, czyli gry Forza. Gra ta pozwoli wirtualnie zaszaleć na torze i rozwinąć swoją wyobraźnię przestrzenną. Natomiast w strefie pokazującej możliwości wirtualnej rzeczywistości, będzie można zobaczyć takie tytuły jak Audica, RainbowReactor,Spider-Man. Fani Mario Kart 8 Deluxe oraz Super Smash Bros również będą zachwyceni. Nie zapomniano również o mniejszych dzieciach i tych, które od cyfrowej rozrywki wolą bardziej tradycyjną zabawę. Dla nich Centrum Janki przygotowało niezwykle ciekawe gry planszowe, konstrukcyjne klocki Gravitrax oraz puzzle 3D.

 

20 stycznia w Centrum Janki pojawi się Kitty Bella, gamerka specjalizująca się w grach Roblox i Minecraft, a 27 stycznia zawitają znani gracze Fortnite, youtuberzy i influencerzy: Kebcio i Manoyek. Spotkanie z ulubieńcami z pewnością ucieszy najmłodszych, a emocje dodatkowo podkręcą rozgrywane w tych dniach turnieje gier. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w 3 grach: Fortnite, FC 24 i Forza. Pojawi się również szansa na zdobycie atrakcyjnych akcesoriów dla graczy. Robiąc zakupy w Centrum Janki 28 stycznia za kwotę minimum 300, 350 lub 400 zł, będzie można zdobyć odpowiednio: mysz optyczną dla graczy HIRO SPIDER+, gamerski Mystery Pack oraz klawiaturę dla graczy HIRO RAPTOR.

 

Pasjonująca zabawa dla dzieci w każdym wieku, pełne emocji turnieje gier, spotkanie z ulubionymi influencerami i możliwość zdobycia atrakcyjnych prezentów – to wszystko sprawia, że nie warto przegapić tego wydarzenia. Gaming World w Centrum Janki nie tylko dostarczy najmłodszym świetnej rozrywki, ale również pozwoli rozwinąć wyobraźnię, koordynację i poznać innych młodych fanów gier.Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl