Festiwal Gier rusza w ferie w Europie Centralnej


Festiwal Gier rusza w ferie w Europie Centralnej
2024-01-31
Już w najbliższych dniach, 2 i 3 lutego w Europie Centralnej będzie można przenieść się do wciągającego świata gier. Na spragnionych wyzwań czekają planszówki, gry sportowe, figurki do malowania i wiele okazji do rywalizacji. Nie zabraknie również strefy relaksu i odprężającej rozrywki.

W czasie ferii zimowych, w Europie Centralnej pojawi się wyjątkowa gratka dla fanów planszówek, kultowych piłkarzyków czy innych gier zręcznościowych. Już w piątek oraz sobotę, 2 i 3 lutego odbędzie się tutaj Festiwal Gier.

Podczas wydarzenia znajdą tu coś dla siebie zarówno dzieci, jak i dorośli. Liczy się dobra zabawa, relaks i spędzanie czasu w gronie najbliższych.

W strefie planszówek na graczy czekać będą klasyki, takie jak Scrable, Everdell czy Dixit. Zagrać będzie można zarówno indywidualnie, jak i w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Dzięki profesjonalnym mistrzom gry, którzy w przystępny sposób objaśnią jej zasady, nawet początkujący będą się doskonale bawić.

Nie zabraknie też strefy gier w sportowym klimacie, wśród których znajdą się bilard, ping-pong i piłkarzyki. Te popularne gry pozwolą przetestować swoją zręczność i potrenować refleks. Zaś wielbiciele kreatywnych aktywności będą z pewnością zachwyceni strefą malowania figurek. To wciągające zajęcie pozwoli stworzyć małe arcydzieła i tchnąć nieco życia w bohaterów gier.

Podczas Festiwalu Gier w Europie Centralnej na chętnych czekały będą też ambitne wyzwania w postaci turniejów dla graczy. Śmiałkowie, którzy staną do rywalizacji, będą mieli szansę na wygranie fantastycznych planszówek.

W Europie Centralnej nie zapomniano również o tych, którzy mają ochotę się zrelaksować. Na nich czekać będzie specjalna strefa odpoczynku, z której z pewnością chętnie skorzystają m.in. rodzice małych graczy. Będzie to miejsce pełne wygodnych kanap i puf, w którym będzie można zagrać w proste, odprężające gry.

Strefę gier znaleźć będzie można na pasażu centrum w pobliżu kawiarni Grycan i będzie czynna od godziny 11:00 do 20:00. Ulubione gry można będzie wybrać na specjalnym multimedialnym stanowisku. Ponadto każda drużyna do wypożyczonej gry otrzyma smakowite przekąski, by wspólne granie było jeszcze przyjemniejsze.

Festiwal gier będzie doskonałą propozycją dla tych, którzy szukają atrakcji i okazji do rozrywki w czasie ferii zimowych.Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl